Co to znamená, když se řekne dělat divadlo?

Pojďte s námi vytvořit dětský divadelní soubor. Hledáme děti s dobrodružnou povahou, které by bavily nebezpečné výpravy do hlubin vlastní fantazie, společná tvorba a objevování světa divadla.

Budeme si vymýšlet vlastní příběhy, tvořit, oživovat loutky, mluvit, hýbat se, vyrábět, hrát si, ale hlavně budeme hrát divadlo.

Nabídka je určena dětem ze 2. – 3. třídy ZŠ.

Soubor se bude scházet pravidelně každý čtvrtek od 15:00 do 17:00 hodin od října 2018 do června 2019 v Labyrintu Divadla Drak.

Cena je 2400,- Kč za celý školní rok a zahrnuje práci lektora a náklady na materiál.

Místo přihlášky nám, prosím, zašlete motivační dopis, abychom věděli, kdo jste, co vás baví, co máte rádi a čemu se věnujete a také proč byste chtěli být v divadelním souboru. Nezapomeňte připsat vaše celé jméno, věk a kontaktní údaje na rodiče. Napište nám co nejdříve, počet dětí v souboru je omezen.

Dopis zašlete na e-mail nechvatalova@draktheatre.cz nebo na adresu Jana Nechvátalová, Divadlo Drak a MIFD o.p.s., Hradební 632, 50003 Hradec Králové. Doplňující dotazy směřujte na telefonní číslo +420 776 192 666.

Vedoucí souboru bude lektorka Divadla Drak Jana Nechvátalová, absolventka JAMU, ateliéru Divadlo a Výchova. Byla a občas ještě je organizátorkou a lektorkou divadelních a recitačních přehlídek. Při studiu hrála v několika inscenacích různých poloprofesionálních i amatérských skupin. V Divadle DRAK působí od roku 2015, kde také vede soubor starších dětí.